Absolutorium Wydziału Inżynierii Kształowania Środowiska i Geodezji – fotorelacja

Absolwenci Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu uroczyście świętowali odebranie dyplomów.

Podczas uroczystości absolutorium Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu dyplomy studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia odebrali absolwenci kierunków: inżynieria środowiska, geodezja i kartografia, budownictwo, architektura krajobrazu, gospodarka przestrzenna, inżynieria i gospodarka wodna.

Dziekan prof. Bernard Kontny wręczył medale za zasługi dla wydziału. Odebrali je prof. Wiktor Iwanowicz Aleksandrow z Uniwersytetu Górniczego w Sankt Petersburgu, prof. Konrad Thuermer z Brandenburskiego Uniwersytetu w Cottbus, prof. Alicja Czamara i dr Krzysztof Mąkolski z WIKSiG, Mariola Szachowicz, zastępca dyrektora departamentu rolnictwa i rozwoju wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego oraz prof. Elżbieta Trocka-Leszczyńska, dziekan Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Podczas uroczystości, którą uświetnił występ Chóru Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu pod dyrekcją prof. Alana Urbanka, odbyła się również promocja doktorska.

Wykład absolutoryjny o ekotrendach w systemach oczyszczania wygłosiła dr hab. Katarzyna Pawęska.

Galeria zdjęć