Absolutorium Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego – fotorelacja

W ubiegłą sobotę dyplomy ukończenia studiów odebrali absolwenci Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Dyplomy ukończenia studiów odebrali absolwenci kierunków: ogrodnictwo, ochrona środowiska, odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami, zarządzanie i inżynieria produkcji oraz rolnictwo. Podczas uroczystości absolwenci wyróżnili swoich prowadzących, a przebieg wydarzenia uświetniły występy Doroty Ujdy-Jankiewicz (sopran), Andrzeja Jankiewicza (tenor) i Mirosława Owczarka (baryton). Zebrani w auli Jana Pawła II Centrum Dydaktyczno-Naukowego wysłuchali również wykładu na temat grzybów mikroskopowych – wygłosił go prof. Wojciech Pusz.

Galeria zdjęć