Absolutorium Wydziału Medycyny Weterynaryjnej – galeria

Po 3 latach przerwy spowodowanej pandemią absolwenci weterynarii spotkali się na uroczystym absolutorium, podczas którego odebrali pamiątkowe dyplomy.

Pamiątkowe dyplomy ukończenia studiów, nagrody, wyróżnienia, słowa uznania i wiele radości – tak można podsumować absolutorium studentów medycyny weterynaryjnej, na którym nie zabrakło oczywiście przyjaciół i bliskich tych, którzy opuszczają już mury Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i rozpoczynają swoje życie zawodowe. Podczas uroczystości medalami „Zasłużony dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej" uhonorowano osoby blisko współpracujące z wydziałem. Byli to:

• prof. Marcin Świtała,
  • prof. Wojciech Nowacki,
  • dr Maciej Nowak,
  • lek. wet. Paweł Iskrzak,
  • lek. wet. Dominik Ruciński,
  • dr Maciej Przewoźny,
  • mgr Jarosław Bereźnicki,
  • mgr Jan Pabierowski.

Wykłady absolutoryjne wygłosili: po polsku dr Grzegorz Dejneka, a dla studentów English Division prof. Wojciech Niżański. Na absolutorium nie mogło zabraknąć Chóru Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu pod batutą prof. Alana Urbanka.

absolwenci
Galeria zdjęć