Absolutorium Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt – fotorelacja

Absolwenci Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, po raz pierwszy od rozpoczęcia pandemii, uroczyście świętowali odebranie dyplomów.

Dyplomy ukończenia studiów odebrali absolwenci kierunków: biologia, bioinformatyka, bezpieczeństwo żywności, zootechnika i biologia człowieka. Wielu z nich towarzyszyli rodzice i przyjaciele.

Podczas uroczystości, którą uświetnił występ Chóru Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu pod dyrekcją prof. Alana Urbanka, dziekan prof. Adam Roman wręczył medale za zasługi dla wydziału. Nagrodę za najlepszą pracę magisterską z zakresu żywienia zwierząt otrzymała mgr inż. Wiktoria Mazurkiewicz.

Absolwenci wysłuchali również przemowy prof. Leonida Rekovetsa, a prof. Adam Roman wygłosił wykład na temat fenomenu pszczoły miodnej.

Galeria zdjęć