Absolutorium Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji – fotorelacja

Absolwenci Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu świętowali odebranie dyplomów.

Absolwenci Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu uroczyście świętowali pierwsze absolutorium od czasu ogłoszenia pandemii.

Dyplomy ukończenia studiów odebrali absolwenci kierunków: architektura krajobrazu (34 absolwentów), budownictwo (11 absolwentów), geodezja i kartografia (31 absolwentów), gospodarka przestrzenna (36 absolwentów), inżynieria bezpieczeństwa (26 absolwentów), inżynieria środowiska (13 absolwentów).

absolutorium_wiksig_2022-22.jpg
fot. Tomasz Lewandowski

Podczas uroczystości, którą uświetnił występ Chóru Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu pod dyrekcją prof. Alana Urbanka, dziekan prof. Bernard Kontny wspólnie z rektorem prof. Jarosławem Bosym wręczyli medale za zasługi dla wydziału. Medale otrzymali:

• dr inż. Adam Balawejder,
  • dr hab. Krystyna Bryś, profesor uczelni,
  • dr Mieczysław Chalfen,
  • Marianna Drozd,
  • dr hab. inż. Daniel Garlikowski, profesor uczelni,
  • dr inż. Mieczysław Kaczałek,
  • dr hab. Andrzej Michalski, profesor uczelni,
  • dr inż. Andrzej Pawłowski,
  • prof. dr. hab. Wiesław Szulczewski,
  • Wiktor Żukowski,
  • prof. dr hab. inż. Andrzej Żyromski.

Nagrodę za najlepszą pracę magisterską otrzymali:

• Ewa Adamczak – architektura krajobrazu,
  • Adam Pałęcki – geodezja i kartografia.

Dyplomy z wyróżnieniem otrzymali:

• Katarzyna Betkier – architektura krajobrazu,
  • Kacper Pal – budownictwo,
  • Adrian Nowak – geodezja i kartografia,
  • Klaudia Pasińska – gospodarka przestrzenna,
  • Monika Dziubek – inżynieria bezpieczeństwa,
  • Szymon Kilian – inżynieria środowiska.

Absolwenci wysłuchali również wykładu absolutoryjnego dr. inż. Wojciecha Kiliana, pt. "Budownictwo w pięciu odsłonach".

Galeria zdjęć