Koncert noworoczny

Godzina: 18:00 - 21:00
Organizator: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kategoria: Imprezy uczelniane
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

W 2021 r. na Koncercie noworocznym spotkamy się on-line. Uczelnia nie rezygnuje bowiem z tego, co w tradycji koncertów najważniejsze – z pomagania.

15 stycznia o godz. 18:00 odbędzie się internetowa aukcja charytatywna. Licytowane będą – jak co roku – dzieła sztuki i pamiątki podarowane przez artystów, władze państwowe i lokalne, wieloletnich przyjaciół UPWr. Dochód z aukcji zostanie ponownie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Aukcję poprowadzi redaktor Marek Obszarny, a w minirecitalu wystąpi wrocławska wokalistka, Natalia Lubrano.

Transmisję aukcji będzie można obejrzeć na stronie głównej UPWr.

WIĘCEJ INFORMACJI

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png