Wykład Prof. Krzysztofa Simona nt. . „Inżynieria w walce z pandemią”

Data: 26.10.2021
Miejsce wydarzenia: Sala 110 Domu Technika NOT we Wrocławiu (ul. Piłsudskiego 74)
Godzina: 16:30 - 19:00
Organizator: Wrocławska Rada FSNT NOT
Kontakt: E-mail: monika.kolodziejczak@not.pl
Kategoria: Wykład
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Wykład prof. Krzysztofa Simona nt. Wykład Prof. Krzysztofa Simona nt.  „Inżynieria w walce z pandemią”.

Na wydarzenie wstęp obowiązuje z zaproszeniem, aby je otrzymać należy przesłać dane kontaktowe osoby zainteresowanej (imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu) do dnia 25.10.2021 r. na adres: monika.kolodziejczak@not.pl.

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego .

Prof. Krzysztof Simon-kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ordynator Oddziału
Zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu, krajowy ekspert od pandemii i koronawirusa.

Wykład jest częśćią XLVII Wrocławskich Dni Nauki i Techniki, październik – listopad 2021 r. pod hasłem „Inżynieria w walce z epidemią”.

Więcej informacji w załącznikach.

simon.jpg

Pliki do pobrania

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png