VIII Wrocławski GISDay

Miejsce wydarzenia: ON-LINE oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Godzina: 09:30 - 14:00
Organizator: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu oraz Politechnika Wrocławska
Kontakt: E-mail: skn_geodetow@upwr.edu.pl Adres SNK Geodetów: ul. Grunwaldzka 53, 50-357 Wrocław
Kategoria: Wydarzenie studenckie
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Wrocławski GISDay w tym roku organizowany jest pod hasłem “Systemy Informacji nie tylko Geograficznej”. Głównym celem wydarzenia jest popularyzacja GISu, a także dyskusja, dlaczego systemy informacji przestrzennej są tak ważne dla każdego człowieka.
GISDay świętowany jest na całym świecie, dzięki inicjatywie firmy ESRI - lidera w tematyce systemów informacji geograficznej. GISDay jest świetną okazją do zapoznania się z tą tematyką i zaproszeniem do jej dalszego zgłębienia.
Każda poprzednia edycja wydarzenia cieszyła się szerokim zainteresowaniem ze strony uczniów, studentów, pracowników naukowych, administracji oraz przedstawicieli biznesu.