Środowiskowa Inaugracja Roku Akademickiego 2024/2025 Uczelni Wrocławia

Data: 01.10.2024
Miejsce wydarzenia: Aula Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego, pl. Uniwersytecki 1
Kategoria: Imprezy uczelniane
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Inauguracja środowiskowa

REKTORZY WROCŁAWSKICH UCZELNI PUBLICZNYCH

mają zaszczyt zaprosić na

ŚRODOWISKOWĄ INAUGURACĘ ROKU
AKADEMICKIEGO 2024/2025
UCZELNI WROCŁAWIA

Uroczystość odbędzie się 1 października 2024 roku o godz. 15.00
Aula Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego
Plac Uniwersytecki 1 (gmach główny)

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

Gaude Mater Polonia

Przemówienie inauguracyjne prof. dra hab. Roberta Olkiewicza
Przewodniczącego Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola

Immatrykulacja

Wręczenie Wrocławskiej Nagrody Naukowej

Wykład inauguracyjny prof. dra hab. Andrzeja Rokity
Znaczenie aktywności ruchowej w rozwoju człowieka i jej rola w edukacji

Listy gratulacyjne

Gaudeamus igitur

Uroczystość uświetni występ Akademickiech Chóru Politechniki Wrocławskiej pod dyrekcją Małgorzaty Sapiechy-Muzioł

* * *

W ramach obchodów Środowiskowej Inauguracji Roku Akademckiego 2024/2-25 Uczelni Wrocławia odbędzie sie Bieg Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu pod patronatem Kolegium Rektotów Uczelni Wrocławia i Opola.
Bieg rozpocznie się 28 września o godz. 10.00, a jego centrum będzie Miasteczko Biegowe na terenie Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich ww Wrocławiu przy ul. Bartla 5. Szczegółowe informacje na stronie: bieg.umw.edu.pl.

logo

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png