III Ogólnopolska Konferencja Naukowa EkoBioTex

Data: 23 - 24.10.2024
Miejsce wydarzenia: Łódzki Instytut Technologiczny, 90-570 Łódź, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 19/27
Organizator: Łódzki Instytut Technologiczny
Kontakt: Bartłomiej Paluch tel. 42 307 23 89, (+48) 517 056 332 e-mail: konferencje@lit.lukasiewicz.gov.pl; bartlomiej.paluch@lit.lukasiewicz.gov.pl
Kategoria: Konferencja
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google

Celem konferencji jest przybliżenie wiedzy oraz wymiana doświadczeń naukowych w zakresie ekologii, biotechnologii, innowacyjnych materiałów oraz gospodarki o obiegu zamkniętym. EkoBioTex adresowany jest do przedstawicieli świata nauki zajmujących się opisaną problematyką - do pracowników naukowych, a także do studentów, doktorantów oraz do innowacyjnie zorientowanych przedstawicieli sektora MŚP oraz dużych przedsiębiorców. W programie konferencji EkoBioTex przewidziane są referaty plenarne, sesja naukowa i posterowa oraz sesja przeznaczona dla młodych naukowców i doktorantów.

Pliki do pobrania

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png