Ogłoszenia

Interdyscyplinarne Seminarium Studium Generale Universitatis Wratislaviensis im. Profesora Jana Mozrzymasa łączy różnorodne dziedziny wiedzy specjalistycznej i szuka uniwersalnych praw pozwalających poznać i zrozumieć otaczający nas świat.

Wykłady wybitnych naukowców przedstawiających na seminariach Studium Generale aktualne i ważne osiągnięcia w różnych dziedzinach wiedzy tłumaczą rzeczywistość i pokazują jej jedność.

Wykłady są otwarte i dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Odbywają się we wtorki w godzinach 17:15–19:15 w Oratorium Marianum (pl. Uniwersytecki 1, gmach główny).

Aktualny program znajdą Państwo poniżej, więcej informacji na stronie UWr.

pazdzierniklistopad2024.jpg

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png