Powołanie prorektora ds. kadr i rozwoju uczelni

Prof. Krzysztof Pulikowski został powołany przez rektora Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, prof. Krzysztofa Kubiaka, na stanowisko prorektora ds. kadr i rozwoju uczelni.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu ma od dziś pełny skład nowych władz rektorskich kadencji 2024-2028. Powołany 23 września na funkcję prorektora ds. kadr i rozwoju uczelni, prof. Krzysztof Pulikowski dołączył do powołanych wcześniej prorektorów: ds. studenckich i edukacji – prof. Anny Czubaszek, ds. relacji społeczno-gospodarczych – prof. Szymona Szewrańskiego oraz ds. nauki – prof. Andrzeja Zachwiei.

23.09.2024
wydarzenia

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png