Inauguracja roku akademickiego 2024/2025

Zapraszamy na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2024/2025, która odbędzie się 2 października o godzinie 11.00.

Inauguracja odbędzie się 2 października w auli im. Jana Pawła II, w budynku Centrum Dydaktyczno-Naukowym. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11.00. Na stronie głównej uczelni będzie również dostępna transmisja online.

Program uroczystości to wystąpienie rektora, prof. Krzysztofa Kubiaka, wręczenie odznaczeń państwowych i wyróżnień uczelnianych, a także nastąpi ceremonia wręczenia statuetek Sapere aude oraz Sapere auso. Kluczowym punktem wydarzenia będzie także immatrykulacja nowych studentów, ślubowanie doktorantów oraz wykład inauguracyjny prof. Andrzeja Koteckiego. Całość uświetni występ Chóru UPWr pod batutą prof. Alana Urbanka.

25.09.2024
wydarzenia

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpglogo-1.png